Anglijos „Premier“ lygos antrojo turo rungtynėse Londono „Tottenham“ išvykoje net 5:2 pranoko „Southampton“ komandą.

Įdomu tai, kad šeimininkai pirmajame kėlinyje buvo išsiveržę į priekį, kai įvartį pelnė Danny Ingsas. Bet dar prieš pat pertrauka rezultatą išlygino Heung Min Sonas.

Antrajame kėlinyje prasidėjo tikras puolėjo šou. 47 minutę jis išvedė svečius į priekį, o 64 minutę dar sykį atsidūręs prieš vartininką pelnė dar įvartį ir rezultatas buvo jau 3:1.

74 minutę situacija pasikartojo ir puolėjas vėl nuginklavo šeimininkų vartininką. Penktąjį įvartį 82 minutę dar pridėjo Harry Kane'as. Kuris šiame mače iš viso atliko dar ir keturis rezultatyvius perdavimus jau minėtam Heung Min Sonui.

Pačioje mačo pabaigoje D. Ingsas 11 metrų baudiniu deficitą sušvelnino, tačiau galutinę pergalę 5:2 šventė Tottenham“.