„Tottenham“ pralaimėjo Londono derbį prieš „West Ham“

„Tottenham“ Anglijos „Premier“ lygoje įvykusiame Londono derbyje 1:2 turėjo pripažinti „West Ham“ futbolininkų pranašumą.

Michailas Antonio jau 5-ąją minutę antruoju bandymu nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „West Ham“ į priekį 1:0.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Harry Kane‘as 13-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta vartų.

Craigas Dawsonas 38-ąją minutę kampinio metu atliko smūgį galva, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Jesse Lingardas 47-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Lucas 64-ąją minutę kampinio metu puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

Garethas Bale‘as 80-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.