Londono „Tottenham“ Anglijos „Premier“ lygoje namuose 2:0 nugalėjo „West Brom“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Erikas Lamela 11-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Harry Kane‘as 15-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs. Netrukus anglas atliko dar vieną smūgį, tačiau kamuolys šį kartą skriejo šalia vartų.

Heungas Min Sonas 40-ąją minutę pakėlė kamuolio nuo kampinio gairelės, tačiau varžovai sėkmingai eliminavo pavojų prie savų vartų.

H.Kane’as 54-ąją minutę pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė „Tottenham“ ekipą į priekį 1:0.

H.Min Sonas 58-ąją minutę nuostabiu smūgiu padvigubino šeimininkų ekipos pranašumą 2:0.

Mbaye Diagne du kartus iš eilės nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas abu kartus užfiksavo nuošalę ir įvarčių neįskaitė.

Iki šių rungtynių nugalėtojai buvo patyrę tris nesėkmes iš eilės „Premier“ lygoje.