Trae Youngas lemiamo metimo neišmetė, tačiau pasitikėjimas – svarbiausia. Atlantos „Hawks“ (17/20) išvykoje 121:120 (37:26, 27:33, 20:35, 37:26) parklupdė Toronto „Raptors“ (17/20).

Likus žaisti mažiau nei minutę svečiai atsilikinėjo 116:120, tačiau T. Youngas prasiveržė krepšio link ir pelnė du taškus. Tada pavyko apsiginti, o lemiamos atakos metu kamuolys vėl atsidūrė amerikiečio rankose.

Į kairę pusę prasiveržęs gynėjas atsitrenkė į gynybą, bet laiku pamatė ties tritaškio linija pamestą Tony Snellą, kuris šaltakraujiškai smeigė tolimą metimą su sirena.

Snaiperis nuo vasario 1 dienos yra karščiausia rankelė visoje lygoje – tolimus metimus realizuoja 64,6 proc. tikslumu.

Visos rungtynės buvo labai permainingos. Antrajame kėlinyje triuškinamą pranašumą buvo susikrovę „Hawks“ (48:29), tačiau ketvirtajame pergalę beveik kišenėje jau turėjo „Raptors“ (98:112).

„Raptors“ yra pralaimėję trejerias rungtynes iš eilės, tuo tarpu Atlantos ekipa fiksuoja tokio pačio ilgio pergalių seriją.

„Raptors“: Normanas Powellas 33, Chrisas Boucheris 29, Kyle'as Lowry 17 (12 rez. perd.), Aronas Baynesas 11 (15 atk. kam.) taškų.

„Hawks“: T. Youngas 37 (11/24 met.), Danilo Gallinari 20, Kevinas Huerteris 19, Johnas Collinsas 13 taškų.