Šeštadienį nemažai lietuvių žaidė įvairiose užsienio lygose, o labiausiai ši diena turėjo įsiminti Titui Milašiui. Lietuvos U-21 rinktinės nariui pavyko įmušti savo pirmąjį įvartį Lenkijos Pirmoje lygoje bei tiesiogiai prisidėti prie savo komandos pergalės. Lietuvio atstovaujamas „Podbeskidzie“ klubas namuose 4:0 sutriuškino Polkovicių „Gornik“ klubą.

T.Milašius šias rungtynes pradėjo ant suolo, o į aikštę žengė 68 minutę, kai rezultatas dar buvo 2:0. Savo pirmąjį įvartį T.Milašius pelnė 79 minutę ir tai buvo paskutinis rungtynių įvartis. T.Milašius iš pradžių smūgiavo galva ir nors jo smūgį atrėmė vartininkas, tačiau lietuvis kovojo iki galo ir antru bandymu pasiuntė kamuolį į vartus.

Tuo metu Lenkijos „Ekstraklasa“ lygoje rungtynes startinėje sudėtyje pradėjo Fedoras Černychas, kuris žaidė 85 minutes, o 33 minutę gavo geltoną kortelę. Šiose rungtynėse F.Černychas šįkart įvarčio neįmušė, bet jo atstovaujamas Balstogės „Jagiellonia“ klubas namuose 3:1 nugalėjo Krokuvos „Wisla“ ekipą.

Škotijos „Championship“ lygoje antrąją sezono pergalę iškovojo „Dunfermline“ klubas, kuriame žaidžia Vytas Gašpuitis. Lietuvis žaidė visas 90 minučių ir padėjo savo ekipai 3:0 nugalėti „Ayr“ klubą. Po šios pergalės „Dunfermline“ klubas su 13 taškų iš paskutinės vietos pakilo net į šeštąją poziciją.

Traumą išsigydęs Edgaras Utkus stipriausioje Belgijos lygoje rungtynes pradėjo ant suolo, bet į aikštę žengė 73 minutę. Visgi, lietuvio atstovaujamas Briugės „Cercle“ klubas namuose 1:2 nusileido „Charleroi“ klubui. Jau seniai pergalės neiškovojusi „Cercle“ ekipa su 10 taškų lieka priešpaskutinėje lygos vietoje.

Rumunijos pirmenybėse du lietuvius turintis Arado UTA klubas išvykoje sužaidė lygiosiomis 0:0 su „Farul Constanta” ekipa. UTA gretose ant suolo liko Rolandas Baravykas, o Modestas Vorobjovas į aikštę žengė 83 minutę.

Serbijos čempionate Justas Lasickas žaidė visas 90 minučių, tačiau jo atstovaujamas „Voždovac“ klubas išvykoje 0:1 pralaimėjo „Proleter” ekipai.

Azerbaidžano „Premier“ lygoje Domantas Šimkus žaidė visas rungtynes, bet su „Sabail“ klubu išvykoje 1:3 pralaimėjo „Zira“ ekipai.

Estijos stipriausioje lygoje Sigitas Olberkis žaidė visas 90 minučių, o jo atstovaujamas Talino „Legion“ klubas 0:2 pralaimėjo Talino „Flora“ ekipai.

Ispanijos trečioje pagal pajėgumą lygoje toliau vartus gina Ernestas Juškevičius. Šįkart lietuvis praleido vieną įvartį, bet jo atstovaujamas „Linares“ klubas išvykoje net 4:1 nugalėjo „Costa Brava” ekipą. Vienintelį įvartį E.Juškevičius praleido 17 minutę nuo 11 metrų žymos.

Norvegijos antroje pagal pajėgumą lygoje „Bryne“ klubo vartus gynė Igoris Spiridonovas, kuris praleido du įvarčius, bet jo komanda svečiuose 4:2 nugalėjo „Ranheim” klubą. I.Spiridonovas įvarčius praleido 39 ir 60 minutėmis, o taip pat atrėmė dar du varžovų smūgius.

Ant Romos „Lazio“ atsarginių suolo liko vartininkas Marius Adamonis, o lietuvio atstovaujamas klubas Italijos „Serie A“ lygoje 0:2 pralaimėjo Turino „Juventus“ klubui.

Tuo metu Italijos „Serie B“ lygoje ant suolo liko vartininkas Titas Krapikas, o jo ginamas „Ternana“ klubas namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Cittadella” klubu.