Vokietijos rinktinė UEFA Tautų lygos stipriausio pogrupio rungtynėse išvykoje 2:1 nugalėjo Ukrainos futbolininkus.

Matthiasas Ginteras 20-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė Vokietijos rinktinę į priekį 1:0.

Grubia vartininko klaida pasinaudojęs Leonas Goretzka 49-ąją minutę tiksliu smūgiu galva padvigubino vokiečių pranašumą 2:0.

Ruslanas Malinovskis 76-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Tuo tarpu kitose rungtynėse Ispanijos rinktinė minimaliu rezultatu 1:0 įveikė Šveicarijos futbolininkus.

Mikelis Oyarzabalis 14-ąją minutę pasinaudojęs grubia varžovo klaida nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė ispanus į priekį 1:0. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo vienintelis ir pergalingas šio susitikimo įvartis.