Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mažąjį finalą pergale pradėjo Šiaulių „Šiaulių“ klubas. Tritaškių liūtį surengę šiauliečiai savo aikštelėje 104:75 (22:20, 30:16, 20:18, 32:21) sutriuškino Utenos „Juventus“ krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 1:0.

Rungtynes gerokai sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie po Mindaugo Kuzminsko ir Arvydo Šikšniaus metimų sužaidus keturias minutes jau pirmavo 11:0. Nors uteniškiams buvo pavykę priartėti (9:16), penkiolika taškų per pirmąsias septynias minutes pelniusio A.Šikšniaus pastangomis „Šiauliai“ likus žaisti tris minutes vėl susigrąžino dviženklę persvarą – 19:9. Nors likus žaisti dvi minutes šiauliečiai dar turėjo dviženklį pranašumą (22:12), tolimus metimus pataikė

Audrius Mineikis ir Darius Pakamanis, du baudų metimus pataikė Gintautas Matulis ir po pirmųjų dešimties minučių „Juventus“ deficitas tebuvo du taškai – 20:22.

Antrąjį ketvirtį „Šiauliai“ pradėjo keturių minučių spurtu 11:3 ir po Mindaugo Žukausko dviejų baudos metimų susigrąžino dviženklį pranašumą – 33:23. Po D.Pakamanio tritaškio „Juventus“ deficitas buvo sumažėjęs iki aštuonių taškų (31:39), tačiau aikštės šeimininkai paskutinę trijų minučių atkarpą laimėjo net 13:5 ir įpusėjus susitikimui Antano Sireikos auklėtiniai jau turėjo šešiolikos taškų persvarą – 52:36.

Po didžiosios pertraukos šiek tiek sėkmingiau startavo svečiai, kurie Tomo Jasiulionio, Arūno Vasiliausko ir Žydrūno Urbono tikslių metimų dėka sumažino atsilikimą iki dvylikos taškų – 42:54. Visgi šiauliečiai netrukus surengė kelias greitas atakas su susigrąžino po dviejų kėlinių turėtą šešiolikos taškų persvarą – 60:44. Likus žaisti dvi minutes šiauliečių pranašumas vėl buvo aptirpęs (62:52), tačiau aikštės šeimininkai vėl atsitiesė ir po trijų kėlinių dar labiau padidino savo pranašumą - 72:54.

Ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkai jau neleido suabejoti savo pranašumu. Įpusėjus ketvirčiui „Šiaulių“ persvara viršijo dvidešimt taškų (88:65), o likus žaisti tris minutes jau pasiekė trisdešimties taškų ribą – 96:66. Per likusį laiką situacija aikštelėje nepakito ir šiauliečiai iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 104:75.