Itin svarbią pergalę Eurolygoje iškovojo Madrido „Real“ (17-11), kuris išvykoje palaužė Sankt Peterburgo „Zenit“ (16-11).

Karališkasis klubas šventė pergalę 75:71 (24:13, 14:16, 14:29, 23:13).

„Real“ antrame kėlinyje turėjo 14 taškų pranašumą, bet viską išvaistė per trečiąjį, kurį pralaimėjo net 14:29 ir prieš lemiamą ketvirtį jau turėjo 6 taškų deficitą.

Likus žaisti tris minutes Gabrielis Deckas dvitaškiu išlygino rezultatą – 66:66. Kitoje atakoje įspūdingą tritaškį smeigė Billy Baronas ir sugrąžino „Zenit“ pranašumą, bet „Real“ dukart sėkmingai užpuolė, apsigynė ir išsiveržė į priekį 70:69.

Netrukus sekė sėkminga Walterio Tavareso atkarpa – blokas varžovui ir dėjimas kitoje aikštės pusėje – 72:69.

„Zenit“ ir vėl neužpuolė, o Fabianas Causeuras didino „Real“ atotrūkį iki penkių taškų ir „uždarė“ rungtynes.

„Real“: W. Tavaresas 16 (9 atk. kam.), G. Deckas 15, N. Laprovittola 7.

„Zenit“: K. Pangosas 14, B. Baronas 12, A. Poythressas 11, M. Ponitka 10.