Sekmadienį sužaistose centrinėse XXV Italijos "Serie A" turo rungtynėse savo aikštėje žaidusi Florencijos "Fiorentina" rezultatu 4:1 sušaudė Milano "Inter" vienuolikę.

Florencijoje vykusiame mače aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą nuo pat pirmos minutės ir svečiams iš madų sostinės ne sekundei neleido atsikvėpti.

Didžiausią indėlį į "purpurinių" pergalę įdėjo du įvarčius pelnęs, iš kurių vienas buvo reto grožio, bei rezultatyvų perdavimą atlikęs jaunasis puolėjas Stevanas Jovetičius. Dar du kartus pasižymėjo Ademas Ljajičius.

Paguodos įvartį likus trims minutėms iki pagrindinio laiko pabaigos pelnė "Inter" puolėjas Antonio Cassano.

Po šios pergalės "Viola" priartėjo prie penktoje "Serie A" pirmenybių turnyrinės lentelės vietoje žengiančio "Inter" iki vieno taško.

Rezultatas:

Florencijos "Fiorentina" 4 - 1 Milano "Inter"

13' [1 - 0] A. Ljajič

33' [2 - 0] S. Jovetič

55' [3 - 0] S. Jovetič

65' [4 - 0] A. Ljajič

87' [4 - 1] A. Cassano