Ketvirtą pralaimėjimą Ispanijos ACB krepšinio lygos vienuoliktojo turo rungtynėse patyrė bei iš ketvirtosios vietos aštuoniolikos ekipų turnyre į penktąją nukrito Simo Jasaičio Vitorijos "TAU Ceramica" komanda, sekmadienį svečiuose 82:88 (23:19, 21:20, 16:18, 22:31) nusileidusi dvyliktojoje pozicijoje esančiai Mursijos "Polaris World CB" (5 pergalės ir 6 pralaimėjimai) ekipai.

Lietuvis per 75 žaidimo sekundes nė karto nemetė į varžovų krepšį.

Septintą pergalę iškovojo šeštąją vietą užimanti Mindaugo Timinsko Valensijos "Pamesa", namuose 85:69 (23:12, 13:19, 21:21, 27:17) įveikusi "ViveMenorca" (16 vieta - 3/8) krepšininkus.

M. Timinskas į svečių krepšį įmetė 9 taškus ir po krepšiais atkovojo du kamuolius. Per 19 žaidimo minučių jis pataikį 2 tritaškius iš 3, 1 dvitaškį iš 3 bei realizavo vienintelį baudos metimą.

Pergalę sekmadienį iškovojo ir Valjadolido "Grupo Capitol" (13 vieta - 5/6) klubas su Dariumi Pakamaniu, išvykoje po itin sėkmingo ketvirtojo kėlinio 87:75 (24:20, 20:23, 18:20, 25:12) įveikęs čempionato autsaiderius Madrido "MMT Estudiantes" (1/10) krepšininkus.

Lietuvis prie pergalės prisidėjo 5 taškais ir rezultatyviu perdavimu. Per 17 su puse žaidimo minutės jis prametė tritaškį, pataikė 2 dvitaškius iš 3 bei 1 baudos metimą iš 2.

Vienvaldžiu čempionato lyderiu tapo Badalonos "DKV Joventut" (10/1) ekipa, šeštadienį išvykoje 89:85 įveikusi Sevilijos "Cajasol" (14 vieta - 3/8) krepšininkus.

Kitų Ispanijos krepšinio lygos XI turo mačų rezultatai:

Malagos "Unicaja" - Madrido "Real"                91:69
Leono "Grupo Begar" - Funelabrados "Alta Gestion" 65:64
Manresos "Ricoh"  - "AXA F.C. Barcelona"          64:77
"C.B. Granada" - Las Palmaso "Gran Canaria"       85:79
Bilbao "iurbentia" - Žeronos "Akasvayu"           78:62

Ispanijos ACB krepšinio lygos lyderių rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Badalonos "DKV Joventut"     11 10  1  991:842
2. Madrido "Real"               11  9  2  872:825
3. "AXA F.C. Barcelona"         11  9  2  832:790
4. Bilbao "iurbentia"           11  8  3  838:768
5. Vitorijos "TAU Ceramica"     11  7  4  901:804
6. Valensijos "Pamesa"          11  7  4  844:777
7. Žeronos "Akasvayu"           11  6  5  885:904
8. Malagos "Unicaja"            11  5  6  849:800