Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Cadiz“ ir „Barcelona“ komandų baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0 – 0.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Alvaro Negredo 46-ąją minute atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį.

Frenkie de Jongas 65-ąją minutę užsidirbo antrą geltoną kortelę šiame susitikime, kuri virto į raudoną, ir katalonai liko rungtyniauti dešimtyje.

Salvi Sanchezas 81-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė svečių ekipos vartininkas Marcas Andre ter Stegenas.

Teisėjas per pridėtą rungtynių laiką parodė „Barcelonos“ strategui Ronaldui Koemanui raudoną kortelę ir išvarė strategą iš aikštės.