Dramatišką pergalę Eurolygoje iškovojo Barselonos „Barcelona“ (22/11) klubas su Roku Jokubaičiu. Rogerio Grimau auklėtiniai namuose 92:89 (19:19, 25:24, 26:20, 22:26) palaužė Tel Avivo „Maccabi“ (19/14) krepšininkus.

Ši pergalė katalonams leido užsitikrinti vietą atkrintamosiose varžybose, o Izraelio ekipa tapo aišku, kad turnyrinėje lentelėje užims septintą vietą ir žais įkrintamosiose.

R. Jokubaitis aikštėje praleido vos 5 minutes ir taškų nepelnė (0/1 dvit.), gavo bloką, kartą prasižengė bei surinko -3 naudingumo balus.

Antrajame kėlinyje svečiai pirmavo dviženkliu skirtumu (27:37), bet dar iki pirmosios mačo dalies pabaigos katalonai rezultatą persvėrė (44:41). Trečiojo ketvirčio pabaigoje pastarieji tęsė sėkmingą pasirodymą ir atstumas tarp komandų išaugo iki 10 taškų (69:59).

Lemiamo ketvirčio metu išlaikyti tokio tempo nepavyko ir svečiai sugebėjo pasivyti bei persverti svarstykles savo naudai (75:78). Ispanai netrukus surengė spurtą 9-0 ir vėl šovė į priekį (89:85).

Nepaisant to, Lorenzo Browno ir Wade'o Baldwino taškai rezultatą lygino (89:89). Lemtingu tapo tritaškis likus žaisti 5 sekundes, kurį pataikė Nicolas Laprovittola (92:89).

Vėliau iniciatyvos ėmėsi W. Baldwinas, bet jo tolimas šūvis tikslo nepasiekė ir pergalė atiteko katalonams – 92:89.

„Barcelona“: Janas Vesely (7 atk. kam.) ir Alexas Abrinesas (5/7 trit.) po 17, Nicolas Laprovittola 15 (9 rez. perd.), Jabari Parkeris 14, Oscaras Da Silva 10, Willy Hernangomezas 9.

„Maccabi“: Wade'as Baldwinas 22 (10/16 dvit., 0/4 trit., 2/2 baud.), Joshas Nebo 14 (9 atk. kam.), Johnas Dibartolomeo 12 (4/5 trit.), Tamiras Blattas 9 (9 rez. perd.), Jasielas Rivero 8, Bonzie Colsonas 7.