Šeštadienį Vokietijoje kiek netradiciškai buvo sužaistas visas 33 „Bundesliga“ turas. Priešpaskutinis Vokietijos čempionato turas buvo tikrai rezultatyvus, kuriame buvo užfiksuota ir keletas netikėtumų.

Dortmundo „Borussia“ klubas šiandien žaidė svečiuose su „Wolfsburg“. „Borussia“ klubas parodė savo stiprybę ir sužaidęs lygiosiomis 3-3 iškovojo tašką.

Nors svečiai iš Dortmundo jau 5 minutę išsiveržė į priekį, kai įvartį pelnė Svenas Benderis, tačiau tai buvo vienintelis pozityvus dalykas „Borussia“ klubui pirmajame kėlinyje.

Buvęs „Borussia“ saugas Ivanas Perišičius parodė savo buvusiam klubui ko jis yra vertas ir I.Perišičius net tik išlygino rezultatą, bet 23 minutę jį ir persvėrė „Vilkų“ naudai. Negana to, 26 minutę Naldo pelnė dar vieną įvartį ir „Wolfsburg“ įgavo jau dviejų įvarčių pranašumą.

„Borussia“ komanda po pertraukos iškart atliko du keitimus, tačiau tik mačo pabaigoje Dortmundo klubas sugebėjo atsitiesti. 83 ir 88 minutėmis įvarčius pelnė Marco Reusas, kuris ir iškovojo savo klubui tašką.

Užtikrintą pergalę pasiekė šalies čempionas Miuncheno „Bayern“, kuris savoje aikštėje 3-0 nugalėjo „Augsburg“ klubą. Visus tris įvarčius „Bayern“ pelnė tik antrajame kėlinyje, o tą padarė Thomasas Mulleris, Xherdanas Shaqiri ir Luizas Gustavo. Priminsime, kad tai buvo paskutinis „Bayern“ trenerio Juppo Heynckeso mačas „Allianz Arena“ stadione. Po šių rungtynių Miuncheno klubui buvo įteiktas Vokietijos čempionų trofėjus.

Užtikrintai laimėjo ir Lėverkuzeno „Bayer“, kuris 3-1 nugalėjo „Hannover“ klubą. Rezultatyvios rungtynės vyko ir tarp „Mainz“ bei „Monchengladbach“ klubų, kurios pasibaigė „Gladbach“ pergale rezultatu 4-2. Ten tris įvarčius pelnė Branimiras Hrgota.

„Hamburger“ taip pat nepasigailėjo „Hoffenheim“ ekipos ir ją nugalėjo rezultatu 4-1, o „Stuttgart“ klubas svečiuose 2-1 įveikė Gelzenkircheno „Schalke“ komandą.