ULEB Eurolygos turnyre sėkmingai startavo Madrido „Real“ ekipa, kuri pirmose D grupės rungtynėse namuose 87:66 (26:21, 18:16, 23:15, 20:14) nugalėjo Aleksandro Trifunovičiaus vadovaujamus Atėnų „Panionios“ krepšininkus.

Svečiai pirmoje mačo pusėje sėkmingai kovojo su neabejotinais dvikovos favoritais laikytais „Real“ krepšininkais, tačiau antroje mačo pusėje Graikijos klubui pristigo jėgų.

25-ąją minutę Jeremiahas Massey padidino „karališkojo“ klubo persvarą iki šešiolikos taškų (55:39), o sužaidus keturias minutes paskutiniame kėlinyje po Sergio Lulli tolimo metimo komandas jau skyrė dvidešimt taškų - 72:52. Iki rungtynių pabaigos aikštės šeimininkams pavyko dar šiek tiek padidinti savo persvarą ir „Real“ šventė pergalę rezultatu 87:66.

„Real“: Q.Hosley 17 (dvitaškiai 7/9), F.Reyesas 16 (dvitaškiai 6/9), J.Massey 10, L.Bullockas 9, S.Liulli ir R.Lopezas - po 8.