Dramatišką pergalę Eurolygoje pasiekė Madrido „Real“ (11/2) komanda, taip pratęsusi laimėjimų seriją iki šešių. Pablo Laso auklėtiniai paskutinėmis sekundėmis 72:70 (20:18, 17:20, 13:21, 22:11) palaužė Tel Avivo „Maccabi“ (7/6) krepšininkus, kuriems tai buvo trečiasis pralaimėjimas iš eilės.

Ispanai galingai startavo ir jau pirmajame kėlinyje turėjo dviženklę persvarą (16:6). Visgi, dar iki ketvirčio pabaigos ji gerokai aptirpo (20:18).

Antrajame kėlinyje vyko lygi kova, o po didžiosios pertraukos atsiplėšti pabandė svečiai iš Izraelio. Trečiąjį ketvirtį jie užbaigė atkarpa 8-0 (50:59).

Ketvirtajame kėlinyje ekipas skyrė 7 taškai (58:65), tačiau penki taškai be atsako leido šeimininkams priartėti (63:65), o likus minutei Thomasu Heurtelio tritaškis išvedė pastaruosius į priekį (68:67).

Netrukus dar du taškus pridėjo tas pats Th.Heurtelis (70:67). Prabėgus 9 sekundėms, Derrickas Williamsas smeigė tritaškį ir rezultatas tapo lygus (70:70).

Visgi, pratęsimo nebuvo. Tel Avivo krepšininkai neapsigynė paskutinės atakos metu ir pergalę Madrido ekipai išplėšė tikslus Guerschono Yabusele dvitaškis – 72:70.

„Real“: Thomasas Heurtelis (5 rez. perd.) ir Guerschonas Yabusele po 15, Vincentas Poirier 11, Walteris Tavaresas 9 (8 atk. kam.), Adamas Hanga 7.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 14 (3/8 dvit., 1/6 trit., 5/5 baud., 5 rez. perd.), Keenanas Evansas ir Ante Zizičius po 10, Derrickas Williamsas ir Jalenas Reynoldsas po 8.