Ketvirtadienį Eurolygoje dramatišką pergalę iškovojo Madrido „Real“ (18/13) ekipa, kuri svečiuose 74:71 (20:23, 12:13, 24:14, 18:20) palaužė ketvirtą nesėkmę iš eilės patyrusius Vilerbano ASVEL (12/18) krepšininkus ir patys nutraukė dviejų iš eilės pralaimėjimų seriją.

ASVEL priekyje buvo nuo pirmojo kėlinio pabaigos iki trečiojo kėlinio pradžios, tačiau tada „Real“ spurtavo 9:0 bei išsiveržė į priekį 47:42. Nors ketvirtame kėlinyje ASVEL dar buvo pavykę trumpam išsiveržti į priekį, tačiau persvaros jie neišlaikė.

Likus žaisti 19 sekundžių kamuolys buvo „Real“ rankose. Po minutės pertraukėlės sugrįžusi ASVEL greitai prasižengė, o G.Deckas įmetė vieną iš dviejų baudos metimų ir paliko šansą svečiams. „Real“ nenorėjo rizikuoti ir likus 13 sekundžių prasižengė bei pasiuntė N.Cole‘ą prie baudų metimo linijos, nuo kurios jis neklydo ir komandas skyrė vos 1 taškas.

ASVEL greitai prasižengė, o T.Thompkinsas sėkmingai realizavo abu baudos metimus ir likus žaisti 10 sekundžių sugrąžino „Real“ ekipai trijų taškų pranašumą (74:71).

Paskutinė ASVEL ataka buvo kuriozinė, tačiau jie net du kartus turėjo galimybę išlyginti rezultatą, tačiau tiek kuriozinis Norriso Cole‘o tolimas metimas, tiek Charleso Kahudi tritaškis skriejo pro šalį ir „Real“ šventė pergalę, kuri turnyrinėje lentelėje leido pavyti Stambulo „Fenerbahče“ ekipą, kuri yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau.

„Real“ su 18 pergalių jau lenkia „Žalgirį“ trimis pergalėmis ir net jeigu pralaimėtų visas likusias rungtynes, o „Žalgiris“ iškovotų tris pergales, Madrido klubas vis tiek būtų aukščiau dėl tarpusavio rungtynėse pasiektų pergalių.

ASVEL: Norrisas Cole‘as 18, Davidas Lighty ir Guerschonas Yabusele – po 13, Antoine‘as Diotas 12.

„Real“: Trey Thompkinsas 13, Nicolas Laprovittola 12, Alberto Abalde 11.