Lietuvos dviratininkė Rasa Leleivytė, atstovaujanti Lietuvoje registruotai Italijos komandai „Safi-Pasta Zara-Titanedi“, sekmadienį laimėjo Italijoje antrą kartą vykusias lenktynes „Gran Premio Cornaredo“.

Puikiai finišavusi 21 metų lietuvė 120 km nuvažiavo per 3 val. 18 min. 2 sek.

Tai – antroji Lietuvos čempionės R. Leleivytės pergalė šį sezoną.

Antra finišavo pasaulio jaunių čempionė italė Rossella Callovi („SC Vecchia Fontana“), o trečia – R. Leleivytės komandos draugė ukrainietė Aliona Andriuk.

Edita Janeliūnaitė („ACS Chirio-Forno d'Asolo“) užėmė 11-ąją, Urtė Juodvalkytė („Fenixs-Petrogradets“) – 31-ąją, Inga Čilvinaitė („Safi-Pasta Zara-Titanedi“) – 35-ąją, o Edita Pučinskaitė („Gauss-RDZ-Ormu“) – 43-iąją vietas.

Per šias lenktynes „Safi-Pasta Zara-Titanedi“ komandos sporto direktorės pareigose debiutavo Diana Žiliūtė. Ji pripažino, kad per lenktynes važiuoti automobilyje buvo sunkiau nei sėdėti ant dviračio.