Šeštadienį atsakomosiose Rusijos krepšinio taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynėse šalies čempionas ir taurės savininkas Ramūno Šiškausko Maskvos CSKA klubas namuose 89:78 (23:22, 22:21, 15:17, 29:18) antrą kartą nugalėjo Liubercų "Triumf" penketuką ir tapo paskutiniuoju finalo ketverto turnyro dalyviu.

Pirmąsias rungtynes svečiuose CSKA krepšininkai laimėjo 87:62.

Lietuvis nugalėtojams šeštadienį pelnė 17 taškų ir kartu su Davidu Andersenu buvo rezultatyviausi komandoje.

Per 26 su puse minutės R. Šiškauskas pataikė 3 tritaškius iš 5, 3 dvitaškius iš 4, realizavo abu baudų metimus, po krepšiais atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Finalo ketverto turnyro pusfinalyje (vasario 6-ąją) CSKA klubas susitiks su Darjušo Lavrinovičiaus Kazanės "Uniks" komanda, o kitame pusfinalio mače žais Roberto Javtoko Maskvos "Dinamo" ir Kęstučio Kemzūros treniruojama "Chimki" ekipos.