0

Roberto Javtoko Eurolygos finaliniame ketverte Barselonoje neišvysime. Lietuvio atstovaujama Valensijos „Power Electronics“ ekipa lemiamas penktąsias serijos rungtynes išvykoje 58:66 (17:11, 25:29, 9:18, 7:8) pralaimėjo Madrido „Real“ klubo krepšininkams.

„Karališkasis“ klubas Eurolygos finaliniame ketverte paskutinį kartą rungtyniavo tik prieš 16 metų. O šiųmetiniame pusfinalio mače jie kausis su Tel Avivo „Maccabi“ komanda.

Nors po dviejų kėlinių priekyje dar buvo „Power Electronics“ ekipa (42:40), tačiau „Real“ laimėjo trečiąjį kėlinį 18:9, perėmė iniciatyvą ir saugų atstumą išlaikė iki pat finalinės sirenos.

Lietuvis per 22 minutes įmetė 3 taškus (dvitaškiai 1/2, baudos 1/2), atkovojo 4 kamuolius, kartą suklydo, blokavo vieną metimą keturiskart prasižengė ir išprovokavo vieną pražangą.

Nugalėtojams Carlosas Suarezas (10 atk. kam.) ir Clay'us Tuckeris surinko po 12 taškų, Ante Tomičius (9 atk. kam.) ir Sergio Llullas pridėjo 9.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė 19 pelnęs Duško Savanovičius, Rafos Martinezo sąskaitoje 16, po 6 pridėjo Jeremy Richardsonas, Nando De Colo ir Sergejus Liščiukas.