0

Atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 17,52 mln. eurų, vyrų vienetų varžybų ketvirtfinalyje antradienį trečioji pasaulio raketė 29-erių metų šveicaras Rodžeris Federeris (Roger Federer) 6:4, 6:3, 7:6 (7-3) nugalėjo devintąją vietą pasaulio reitinge užimantį 24-erių metų prancūzą Gaelį Monfilsą.

Mačas truko 2 val. 34 min.

2009 metų „French Open“ turnyro laimėtojas R. Federeris pusfinalyje žais su antrąja pasaulio rakete 24-erių metų serbu Novaku Džokovičiumi.

Vyrų vienetų varžybų aštuntfinalyje ketvirtoji pasaulio raketė britas Andy Murray po 3 val. 56 min. trukusios kovos 4:6, 4:6, 6:3, 6:2, 7:5 įveikė 15-ąją pasaulio raketę 25-erių metų Serbijos atstovą Viktorą Troickį.

Keturi setai vyko pirmadienį, o paskutinysis, penktasis - antradienį. Beje, penktajame sete V. Troickis pirmavo 5:2, tačiau nesugebėjo laimėti. 24-erių metų britas ketvirtfinalyje susitiks su 31-erių metų argentiniečiu Juanu Ignacio Chela, kuri pasaulio reitinge užima 34-ąją vietą.

Moterų vienetų varžybų ketvirtfinalyje nugalėtojos titulą ginanti 30-metė italė Francesca Schiavone (5-oji pasaulio raketė) 1:6, 7:5, 7:5 įveikė 15-ąją pasaulio raketę 19-metę rusę Anastasiją Pavliučenkovą.

Italijos tenisininkė pusfinalyje žais su 26-erių metų prancūze Marion Bartoli (11), kuri antradienį 7:6 (7-4), 6:4 nugalėjo 25-erių metų rusę Svetlaną Kuznecovą (14).