Lietuvos vyrų futbolo rinktinė šventė sudėtingą pergalę kontrolinėse rungtynėse prieš San Mariną – Valdo Ivanausko auklėtiniai išvykoje varžovus įveikė 2:1 (2:0).

Mūsiškiai labai užtikrintai pradėjo rungtynes – įvarčio laukti ilgai nereikėjo, kai 13-ąją minutę gražiu smūgiu pasižymėjo Augustinas Klimavičius, pasiuntęs kamuolį į vartus kulnu po puikaus komandos draugo perdavimo į baudos aikštelę.

Netrukus persvara buvo padvigubinta – 27 min. Titas Milašius idealiai pakėlė kampinį, o Linas Mėgelaitis puikiu smūgiu galva padvigubino Lietuvos pranašumą.

Antrame kėlinyje iniciatyvą perėmė šeimininkai – lietuviams vis sunkiau sekėsi užvaldyti kamuolį ir kurti pavojingas atakas, o varžovams tai pavyko. 62 min. San Marinas rezultatą sušvelnino, kai Filippo Fabbri vienu lietimu nukreipė kamuolį į vartus – 1:2.

Antrame kėlinyje Lietuva neatliko nė vieno smūgio į vartų plotą, kai per pirmą mačo pusę tokių buvo keturi.

Tai buvo pirmasis kontrolinis mačas tarp San Marino ir Lietuvos komandų, o oficialiose rungtynėse ekipos susitiko keturis kartus ir visus keturis kartus savo pranašumą įrodė Lietuvos rinktinė.

Tai pirmosios iš dviejų Lietuvos kontrolinių rungtynių. Kovo 29 d. Valdo Ivanausko auklėtiniai susitiks su Airija.