Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Manchester United“ ir „Burnley“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Pirmajame kėlinyje abi komandos susikūrė progų puolime. Bruno Fernandeso smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją. Tuo tarpu Lyle‘as Fosteris atliko du pavojingus smūgius, kuriuos meistriškai atrėmė „Raudonųjų velnių“ vartų sargas Andre Onana.

Antrajame kėlinyje tikslaus perdavimo sulaukęs Antony atliko smūgį, tačiau kamuolį atrėmė vartininkas. Alejandro Garnacho smūgiuotas kamuolys taip pat tikslo nepasiekė. Grubia varžovo klaida pasinaudojęs Antony 80-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Man Utd" ekipą į priekį 1:0. Zeki Amdouni 87-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo po VAR peržiūros skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rezultatą 1:1.

Antony pelnė savo pirmąjį įvartį „Premier“ lygoje šiame sezone sužaidus 1237 minutes ir po net 39 atliktų smūgių.

„Man Utd“ po 34 sužaistų rungtynių turi surinkęs 54 taškus ir rikiuojasi šeštoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Burnley“ su 24 taškais žengia devynioliktas.