Šeštadienį „Premier“ lygoje lyderės pozicijas susigrąžino „Manchester City“ futbolininkai, kurie išvykoje 2:0 (2:0) palaužė „Burnley“.

„Miestiečiai“ į priekį pabėgo jau 5-ą rungtynių minutę, kai įvartį pelnė Kevinas De Bruyne'as.

Pepo Guardiolos auklėtiniai savo persvarą padidino 25-ąją minutę, kai Ilkay’us Gundoganas tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą 2:0.

Šį pergalė leido „Man City“ susigrąžinti pirmą turnyrinės lentelės poziciją. Šiuo metu „Man City“ turi 73 taškus ir vienu tašku lenkia antroje vietoje esančią „Liverpool“, kuri šiandien taip pat 2:0 įveikė „Watford“ vienuolikę.

Kiek netikėtai baigėsi rungtynės „Stamford Bridge“ stadione, kur aikštės šeimininkai Londono „Chelsea“ 1:4 nusileido „Brentford“ futbolininkams.

Pirmasis rungtynių įvartis krito tik 48-ąją susitikimo minutę, po nuostabaus tolimo Antonio Rudigerio smūgio, tačiau iškart po to „aristokratus“ ištiko visiškas gynybos „krachas“. Keturių įvarčių seriją be atsako jau po dviejų minučių pradėjo Vitaly Janeltas, o 54-ą minutę „Brentford“ į priekį išvedė danas Christianas Eriksenas.

60-ąją minutę dublį įsirašė tas pats V. Janeltas, o tašką susitikime po standartinės situacijos padėjo Yoane'as Wissa.