Portugalijos rinktinė UEFA Tautų lygos rungtynėse net 3:0 sutriuškino Švedijos futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus. Portugalai žaidė be koronavirusu užsikrėtusio Cristiano Ronaldo.

Bernardo Silva 21-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė Portugalijos rinktinę į priekį 1:0.

Diogo Jota 44-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino pranašumą 2:0. Netrukus futbolininkas antrą kartą šiame susitikime pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Tuo tarpu kitame susitikime Belgijos rinktinė 2:1 įveikė Islandijos futbolininkus.

Romelu Lukaku 9-ąją minutę suklaidinęs net keletą varžovų ir puikiu smūgiu išvedė Belgijos rinktinę į priekį 1:0.

Birkiras Saevarssonas 17-ąją minutę nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir išlygino rezultatą 1:1.

R.Lukaku pirmojo kėlinio pabaigoje sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir vėl persvėrė rezultatą belgų naudai 2:1.