NHL komandos „Minnesota Wild“ gynėjas Jaredas Spurgeonas tik gydytojo ir komandos draugo dėka galėjo pasiekti atsarginių suolą, kai brutaliai varžovo buvo stumtas į nugarą ir trenkėsi galva į aikštės bortą pirmadienio rungtynėse su „Colorado Avalanche“ ekipa, rašo „Start Tribune“.

Dvikovos šeštą minutę paskui J. Spurgeoną čiuožęs Cody McLeodas smarkiai stūmė oponentą į nugarą. Nesitikėjęs tokio veiksmo „Wild“ gynėjas nebuvo pasiruošęs, galva trenkėsi į bortą ir čia pat susmuko. Nejudantį ledo ritulininką tuoj pat šoko apžiūrėti komandos gydytojas. Po kurio laiko sunkiai ant kojų pakilusį J. Spurgeoną iki atsarginių suolo palydėti padėjo ir komandos draugas.

Daugiausiai pasipiktinimo sukėlė teisėjų sprendimas nubausti prasižengėlį C. McLeodą tik penkiom minutėms. „Man tai visai nepatiko, – komentavo „Wild“ treneris Mike'as Yeo. – Tai buvo labai pavojingas veiksmas ir tik penkios minutės bausmės?“

„Minnesota Wild“ pralaimėjo minėtas rungtynes 2:4. Daugiau pirmadienio rungtynių rezultatų ir kaip sekėsi Dainiui Zubrui sužinosite paspaudę čia.