Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai VTB Vieningosios lygos turnyre iškovojo antrąją pergalę paeiliui. Dirko Bauermanno auklėtiniai svečiuose 89:68 (23:21, 26:14, 11:16, 29:17) sutriuškino Donecko „Doneck“ komandą.

Po šios pergalės vilniečiai savo sąskaitoje turi 3 pergales bei tiek pat pralaimėjimų ir iš ketvirtosios turnyrinės lentelės vietos pakilo į antrąją.

Startinis penketas: Omaras Cookas, Martynas Gecevičius, Gediminas Orelikas, Darius Songaila ir Juanas Palaciosas.

Rungtynes dvitaškiu pradėjo J.Palacios, išvesdamas „Lietuvos rytą“ į priekį. 4 taškais iš eilės atsakė aikštės šeimininkai (4:2). Rungtynes starto penkete pradėjęs G.Orelikas švystelėjo tritaškį, persvėrusį rezultatą vilniečių naudai (7:6). 4 iš 7 „Lietuvos ryto“ taškų kėlinio pradžioje pelnė J.Palaciosas. Antrąjį savo tritaškį pataikęs G.Orelikas padidino svečių persvarą iki 7 taškų (15:8). Vilniečiai laimėjo atkarpą 8:2. Kėlinio pabaigoje 5 taškus be atsako pelnę aikštės šeimininkai priartėjo iki 2 taškų - 21:23.

Antrojo kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais, tačiau skirtumas nesikeitė (24:26). Dar du tritaškius iš eilės pelnęs G.Orelikas padidino „Lietuvos ryto“ persvarą iki 8 taškų (32:24). G.Oreliko sąskaitoje jau 12 taškų, visi jie pelnyti tritaškiais metimais. Įpusėjus kėliniui nesportine pražanga buvo nubaustas B.McCauley. S.Jelovacas realizavo abu baudos metimus, o M.Gecevičius pataikė dvitaškį. Vilniečių persvara išaugo iki dviženklės – 40:27. Po dviejų kėlinių „Lietuvos rytas“ pirmavo 14 taškų - 49:35.

Po ilgosios pertraukos „Lietuvos rytas“ toliau didino savo persvarą. Vilniečiai įpusėjus trečiajam kėliniui pirmavo jau 27 taškais (65:38). Kėliniui artėjant link pabaigos „Doneck“ komanda sumažino skirtumą iki 11 taškų (49:60), o netrukus skirtumas tapo vienženkliu - 51:60.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje vilniečiams pavyko susigrąžinti dviženklę persvarą (65:55). Pirmąją ketvirtojo kėlinio pusę vilniečiai laimėjo 18:11 (78:62). Besibangiant kėliniui 21 taško persvara nebeleido abejoti „Lietuvos ryto“ pergale (85:64). Galutinis rezultatas - 89:68.

„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius 18, Stevanas Jelovacas 15, Renaldas Seibutis 13, Gediminas Orelikas (4/5 tritaškiai) ir Darius Songaila (9 atk. kam.) po 12, Juanas Palaciosas (8 atk. kam., 5 rez. perd.) 8, Milenko Tepičius (4 atk. kam., 5 rez. perd.) 4, Omaras Cookas (9 rez. perd.) 3, Steponas Babrauskas ir Andreas Glyniadakis po 2. „Doneck“: Marco Killingsworthas 14 ir Bernardas Kingas po 14, Maksimas Kornijenka 11, Dimitrijus Gliebovas ir Denisas Jakovlevas po 7, Benas McCauley 6.