Vitorijoje prasidėjo naujasis Eurolygos sezonas. Vietos „Tau Ceramica“ krepšininkai tik po sudėtingos kovos 80:70 (19:21, 23:13, 20:18, 18:18) įveikė Stambulo „Fenerbahce Ulker“ komandą ir C grupės kovas pradėjo pergalingai.

Jau pirmajame kėlinuke turkai išsiveržė į priekį ir po pirmųjų 10 minučių pirmavo 21:19. Antrajame kėlinuke rezultatas beveik po kiekvienos atakos tapdavo lygus, tačiau ketvirčio pabaigoje B.Tanjevičius nubaustas technine pražanga, o I.Rakocevičius pelnė 8 taškus ių eilės ir po dviejų kėlinukų „Tau Ceramica“ pirmavo 42:34.

Po didžiosios pertraukos P.Mickealis padidino šeimininkų pranašumą iki dviženklio (44:34), o vienu metu ekipas skyrė 14 taškų skirtumas (57:43), tačiau prieš lemiamą susitikimo dalį Vitorijos komanda turėjo saugų 10 taškų pranašumą (62:52).

Paskutiniame kėlinuke turkai pamažu artėjo prie šeimininkų. D.Smithas pasižymėjo prasiveržimu su pražanga, po tritaškį pataikė O.Savas ir D.Mrsičius bei likus 2:30 min. „Fenerbahce Ulker“ ekipos deficitas sumažėjo iki 2 taškų (68:70). Vis dėlto šeimininkai pergalės iš rankų nepaleido: M.Teletovičius įmetė iš toli, I.Rakocevičius - iš arti ir skirtumas tarp ekipų ėmė augti. Paskutinėmis dvikovos akimirkomis „Tau Ceramica“ susigrąžino dviženklį pranašumą ir laimėjo susitikimą 80:70.

„Tau Ceramica“: I.Rakocevičius 24 (tritaškiai 4/10), W.McDonaldas 18 (8 atk.kam., 5 blk.), P.Mickealis 15 (8 atk.kam.).

„Fenerbahce Ulker“: D.Smithas 13 (9 atk.kam.), R.Basakas ir O.Savas - po 11, M.Turkčanas 10 (9 atk.kam.), D.Mrsičius 8.