Oberhofe (Vokietija) prie pabaigos artėja penktasis pasaulio biatlono taurės etapas. Sekmadienį jame surengtos vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynės.

Nugalėtoju tapo iš 9-os vietos startavęs prancūzas Quentinas Fillonas Maillet. Jis jau pirmame šaudymo ruože padarė 2 klaidas, bet vėliau numušė 15 taikinių iš eilės bei aplenkė visus varžovus, finišuodamas per 36 min. 48.3 sek. Antras buvo iš 14-os vietos pakilęs švedas Sebastianas Samuelssonas (+9.9 sek., 1 baudos ratas), trečias – 7-as startavęs norvegas Tarjei Boe (+15.6, 3).

Sprinto laimėtojas rusas Aleksandras Loginovas pusę distancijos įveikė puikiai, bet vėliau užsidirbo 4 baudos ratus ir nukrito iki 5-os vietos (+18.5).

Vytautui Stroliai lenktynės buvo nesėkmingos. Lietuvis užsidirbo 5 baudos ratus, prarado 9 pozicijas, lyderiui pralaimėjo 3 min. 31.2 sek. ir finišavo 40-as. Tiesa, už tai jam atiteko 1 įskaitinis pasaulio taurės taškas.

Q.Fillonas Maillet su 461 tšk. tapo naujuoju sezono lyderiu, aplenkdamas tautietį Emilieną Jacqueliną (449). Į trečią vietą pakilo S.Samuelssonas (425). V.Strolia (117) išsaugojo 31-ą vietą.

Pasaulio taurės etapą Oberhofe sekmadienį užbaigs moterų 10 km persekiojimo lenktynės.