Visos trejos trečiadienį vykusios pasaulio futbolo čempionato rungtynės baigėsi vienodais rezultatais – 1:0.

Vietą aštuntfinalyje užsitikrino Urugvajaus rinktinė. Ji 1:0 (1:0) nugalėjo Saudo Arabijos futbolininkus.

Pergalingą įvartį 23-ąją minutę pelnė Luisas Suarezas. Jis po kampinio įmušė į tuščius vartus, kai kamuolį prašoko tiek Saudo Arabijos rinktinės vartininkas Mohammedas Al-Owaisas, tiek antrajame aukšte kovoję futbolininkai.

Trys taškai atvėrė urugvajiečiams kelią į aštuntfinalį. Jame taip pat žais Rusijos rinktinė. Abi komandos po dvejų A grupės rungtynių surinkusios šešis taškus. Egipto ir Saudo Arabijos futbolininkai jų neiškovojo.

Pergalę 1:0 (0:0) pasiekė ir Ispanijos ekipa. Ji įveikė Irano futbolininkus.

Laimėjimą lėmė Diego Costos įvartis. Puolėjas kamuolį į vartus nukreipė 54-ąją minutę.

B grupėje 1:0 triumfavo ir portugalai, pranokę marokiečius.

4-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė Cristiano Ronaldo.

Abi Pirėnų pusiasalio komandos įsirašiusios po keturis taškus. Iraniečių sąskaitoje – trys. Marokiečiai – be taškų.