Pasaulio čempionate Diana Žiliūtė – 16-ta

Šiandien Šveicarijoje (Mendrisio) vykusiose Pasaulio čempionato Moterų elito grupės atskiro starto lenktynėse Diana Žiliūtė finišavo 16-ta ir nuo čempione tapusios amerikietės Kristinos Armstrong atsiliko 2 min. 27 sek.

Lietuvės į 10-tuką nepateko

33 metų dviratininkė Diana Žiliūtė varžėsi dėl Pasaulio čempionės titulo atskiro starto lenktynėse su dar viena lietuve, 22 metų dviratininke, Vilija Sereikaite, kuri finišavo 26-ta (+36 min. 46 sek.).

Čempione tapo amerikietė

Greičiausiai 26,8 km distanciją įveikė ir čempionės titulą iškovojo amerikietė Kristina Armstrong, sugaišusi 35 min. 26 sek. 2 vietą užėmė italė Noemi Cantele (+55 sek.), 3 vietoje – danė Linda Melanie Villumsen.

Legendinė prancūzė – 10-ta

10 vietą įskaitoje užėmė viena garsiausių pasaulio dviratininkių, Jeannie Longo-Ciprelli iš Prancūzijos, atsilikusi nuo šių metų čempionės 1 min. 48 sek. Netrukus 51-ąjį gimtadienį švęsianti sportininkė, buvo puikios sportinės formos, tačiau širdyje sakė jautusis pavargusi ir patenkinta patekusi į 10-tuką.

Iš viso lenktynėse dalyvavo 41 dviratininkė.