„Panevėžys“ UEFA Europos Konferencijų lygos antrojo atrankos etapo pirmose rungtynėse svečiuose 0:1 turėjo pripažinti Beer Ševos „Hapoel“ futbolininkų pranašumą.

Ariagneris Smithas 2-ąją minutę atliko žemą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau nei vienam iš komandos draugų jo uždaryti nepavyko. Varžovą suklaidinęs Kristofferis Petersonas 8-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys atsidūrė vartininko rankose. Seydina Keita 19-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolį sėkmingai sugavo vartų sargas.

Ramzi Safuri 28-ąją minutę baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau panevėžiečiai gynėsi užtikrintai. Shay Elias 35-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Hapoel" į priekį 1:0. Chafikas Tigroudja 38-ąą minutę baudos smūgio metu atliko aukštą perdavimą, tačiau sukurti pavojaus nepavyko.

Seydina Keita 19-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolį sėkmingai sugavo vartų sargas. Ramzi Safuri 28-ąją minutę baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau panevėžiečiai gynėsi užtikrintai. Shay Elias 35-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Hapoel" į priekį 1:0. Rezultatas toks išliko iki pat rungtynių pabaigos.

Tiesa, po savaitės Panevėžio ekipa turės šansą atsirevanšuoti.