Šeštąją pergalę Eurolygos B grupėje iškovojo Graikijos čempionas Atėnų „Panathinaikos“ klubas su Šarūnu Jasikevičiumi, kuris namuose po atkaklios kovos 83:69 (17:15, 22:12, 21:23, 23:19) įveikė Nansi SLUC krepšininkus.

Nuo pat susitikimo pradžios aikštelėje vyko atkakli kova, o antrojo kėlinuko pradžioje po J.Coxo tritaškio ir L.Wilsono dvitaškio SLUC klubas išsiveržė į priekį 22:21. Tačiau D.Diamantidis pataikė du, o A.Fotsis - vieną tritaškį ir graikai pabėgo į priekį 30:22. Iki antrojo kėlinuko pabaigos šeimininkai padidino persvarą iki 12 taškų - 39:27.

Po didžiosios pertraukos R.Greeras pataikė du tritaškius ir atgaivino prancūzų viltis (33:42), bet aktyviai žaidęs Š.Jasikevičius pelnė 5 taškus paeiliui ir grąžino graikams dviženklį skirtumą - 47:34. Per likusį laiką SLUC krepšininkai dar kelis sykius sumažino deficitą iki vienženklio, bet įtikinamą pergalę šventė „Panathinaikos“ - 83:69.

Š.Jasikevičius per 16 minučių nugalėtojams pelnė 5 taškus (dvitaškiai 1/2, tritaškiai 1/3), perėmė ir prarado po kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei išprovokavo varžovą.

„Panathinaikos“: S.Perperoglou 16 (8 atk.kam.), D.Diamantidis 12 (tritaškiai 4/6), K.Tsartsaris 11 (7 atk.kam.), M.Batiste'as 10 (6 atk.kam.), D.Šakota 8.

SLUC: R.Greeras 21 (6 atk.kam., 7 kld.), L.Wilsonas 14, J.Coxas ir V.Samnickas - po 11.