Olandijos nacionalinė rinktinė po atkaklios kovos rezultatu 2:0 (0:0) įveikė Danijos futbolininkus ir įsirašė pirmuosius tris taškus į savo sąskaitą.

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė nedrąsiai, daugiau dėmesio skyrė varžovų silpnųjų pusių žvalgybai. Danai sugebėjo surengti keletą pavojingesnių išpuolių, kurių smaigalyje dažniausiai atsidurdavo po traumos atsigavęs puolėjas Nicklasas Bendtneris.

Vos tik rinktinėms sugrįžus į aikštę po didžiosios pertraukos, 46 min., įvartį į savus vartus įsimušė danas Simonas Poulsenas. Gynėjui nepasisekė, mat kamuolys prieš atsidurdamas vartų tinkle pataikė į Danielio Aggerio nugarą.

Įtampai nuslūgus Berto van Marwijko auklėtiniai vis dažniau pradėjo lankytis oponentų baudos aikštelėje: geros progos vienas prieš vartininką neišnaudojo Robinas van Persie, skersinį sudrebino Wesley Sneijderis.

Vis dėlto susitikimo pabaigoje olandai padvigubino rezultatą, kuomet po keitimo aktyviai į žaidimą įsijungęs krašto saugas E. Ella 85 min. pataikė į virpstą, tačiau pirmas prie kamuolio suskubo puolėjas Dirkas Kuytas – 2:0.

Kitose E grupės rungtynėse 17 val. žaidžia Kamerūnas ir Japonija.