Toliau NKL pirmenybėse nesustabdomai žaidžia jaunasis Jonavos „Petrochemos“ aukštaūgis Karolis Šarukas. Rungtynėse su Raseinių „Rasais“ 19-metis 198 cm ūgio puolėjas pelnė 23 taškus, atkovojo 11 kamuolių (8 puolime) ir kartu su Henriku Vorotnikovu (20 tšk., 4 atk. k.) buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių – 74:71.

Jonavos ekipa iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės, o K. Šarukas trečiose rungtynėse iš eilės surinko daugiau nei 21 efektyvumo balą. Po šio mačo jonaviečiai kartu su Molėtų „Ežerūnu-Kariu“ ir Vilniaus „Perlu-MRU“ NKL turnyro lentelėje dalijasi 1-3 vietas.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 2 minutes komandas skyrė vienas taškas (70:69). Šansais persverti rezultatą savo komandos naudai nuo baudų metimų linijos nepasinaudojo keturis iš eilės metimus prametę „Rasų“ starto penketo atstovai Valdemaras Savostjanovas ir Justas Petkevičius. Šeimininkai už tokį atlaidumą raseiniškius nubaudė 4 taškais be atsako (74:69). Kėlinio pabaigoje Giedrius Kurtinaitis atsilikimą sumažino iki 74:71, tačiau nuveikti kažką daugiau NKL naujokams pritrūko laiko.

Rezultatyviausiai „Petrochemos“ komandoje rungtyniavusiems K. Šarukui ir H. Vorotnikovui talkino 11 taškų pelnęs Ričardas Verbickas ir 10 įmetęs Evaldas Aniulis.

„Rasų“ ekipoje rezultatyvumu pasižymėjo V. Savostjanovas ir G. Kurtinaitis, pelnę atitinkamai 18 ir 17 taškų.