Kėdainių „Nevėžio“ (8-8) komandai Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) pavyko nutraukti šešių pralaimėjimų seriją. Gintaro Leonavičiaus treniruojama ekipa išvykoje 79:68 (16:13, 24:16, 13:17, 26:22) pranoko Utenos „Juventus“ (6-11) krepšininkus.

Paskutinį kartą „Nevėžis“ buvo laimėjęs lapkričio 30 d., kai svečiuose 61:58 palaužė Panevėžio „Lietkabelio“ žaidėjų pasipriešinimą.

Sužaidus pusę ketvirtojo kėlinio kėdainiečiai vis dar savo rankose turėjo dviženklę persvarą (65:54), tačiau tuomet išaušo Edgaro Stanionio valanda. 25 metų 192 cm ūgio gynėjas pelnė aštuonis taškus be atsako ir sumažino „Juventus“ atsilikimą iki vieno metimo skirtumo (62:65, 38-ąją min.).

„Nevėžis“ taip pat metė savo kozirį – Valdą Dabkų. Puolėjas išprovokavo dvi pražangas, surinko keturis taškus iš eilės bei privertė „Juventus“ trenerių štabą prašyti minutės pertraukėlės (69:62).

Utenos ekipos įžaidėjas Keyronas Sheardas dar sumetė dvi baudas (64:69), bet galutinį tašką šiose rungtynėse pradėjo Simo Buterlevičiaus tritaškis iš aikštės krašto.

„Juventus“: Karolis Petrukonis 17, Edgaras Stanionis 14, Keyronas Sheardas 9, Gintautas Matulis 9, Aidas Viskontas 9.

„Nevėžis“: Simas Buterlevičius 21 (4/4 dvit.), Gintaras Leonavičius 18 (7/7 baudų), Valdas Dabkus 17 (14 atk. kam.), Aurimas Adomaitis 8.

Kitas rungtynes „Nevėžis“ žais jau šeštadienį (01.18), kuomet namuose 16 val. surems ginklus su Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa. Tuo tarpu „Juventus“ tą pačią dieną 16:45 val. taip pat savo aikštėje priims svečius iš Kazachstano – Aktau „Caspiy“.