Penkias pergales iš eilės iškovojusi Kėdainių „Nevėžio“ (5-2) komanda Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) patyrė jau antrąją nesėkmę paeiliui. Gintaro Leonavičiaus auklėtiniai 77:81 (15:19, 15:18, 14:20, 33:24) turėjo pripažinti kovingai žaidusių „Šiaulių“ (3-6) krepšininkų pranašumą.

Ekipoms grįžus po ilgosios pertraukos „Šiaulių“ pranašumas buvo tik 4 taškai (37:33), tačiau Chrisas Cooperis inicijavo spurtą 11:0 ir šiauliečiai atitrūko (48:33, 24-ąją min.).

Svečiai prie oponentų priartėję buvo tik ketvirtame kėlinyje, kuomet likus žaisti tris minutes jų deficitas buvo tik 6 taškai (63:69). Visgi Derekas Needhamas, Judsonas Dillardas, Julius Jucikas ir Rokas Giedraitis be klaidų metė baudas bei neleido „Nevėžiui“ priartėti (77:66).

Intrigą dar laikinai buvo atkūrę Gintaro Leonavičiaus, Arvydo Šikšniaus ir Tyrone'o Brazeltono tolimi šūviai (77:79), bet taikliai abi baudas sumetęs Giedraitis padėjo tašką šiame susitikime.

Svečiai pataikė vos 13 baudų iš 22 bandymų (59 proc.), kuomet „Šiauliai“ prametė vos dvi iš 26 metimų (92 proc.).

„Nevėžis“ pirmoje mačo pusėje buvo nubaustas dviejomis techninėmis pražangomis – jas užsidirbo Simas Buterlevičius ir Valdas Dabkus.

Šios ekipos šį sezoną jau buvo kartą susitikusios Baltijos krepšinio lygoje (BBL). Tuomet pergalę 91:85 šventė kėdainiečiai.

„Šiauliai“: Darius Pakamanis 19 (10 atk. kam., 4/6 trit.), Derekas Needhamas 13, Rokas Giedraitis 11 (1/6 trit.), Modestas Kumpys 9, Chrisas Cooperis 9.

„Nevėžis“: Gintaras Leonavičius 21 (3/3 trit.), Tyrone'as Brazeltonas 20, Arvydas Šikšnius 18 (2/9 trit.), Valdas Dabkus 8 (8 atk. kam.), Simas Buterlevičius 7.

Kitas rungtynes „Nevėžis“ žais sekmadienį (11.24) vėl išvykoje, kuomet susigrums su Kauno rajono „LSU-Atleto“ komanda. Tuo tarpu „Šiauliai“ antradienį (11.19) namuose priims „Parnu“ ekipą.