Marijampolėje surengtame Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo ilgų nuotolių čempionate varžovams vilčių nepaliko tituluotas Lietuvos baidarininkas Ričardas Nekriošius.

Vyrų vienviečių baidarių 5000 m rungtyje Lietuvos olimpietis finišavo per 19 min. 50.409 sek. ir tapo čempionu. Artimiausias R.Nekriošiaus varžovas – Heraldas Kairys – atsiliko daugiau nei 2 min. (22:13.124). Bronza atiteko Ryčiui Sakalauskui (22:14.295).

Vyrų vienviečių kanojų 5000 m distancijoje kova buvo atkaklesnė. Ten nugalėjo Mindaugas Talačka (23:06.564), antras finišavo Andrius Jančiukovičius (23:11.050), trečias – Artūras Golovač (23:32.141).

Suaugusiųjų moterų kategorijos čempionate nebuvo, o tarp jaunių laimėjo baidarininkė Kotryna Glemžaitė ir kanojininkė Gabrielė Baltrušaitytė.