Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse tikra beprotybė užfiksuota „Manchester United“ ir „Brighton“ komandų rungtynėse.

Kai jau atrodė, kad „Manchester United“ (3 tšk.) išsprūdo pirmoji pergalė šiame sezone iš rankų, ji po 99-ą minutę tikslaus 11 metrų baudinio svečiuose 3:2 (1-1) įveikė net penkis kartus šiose rungtynėse į vartų virpstą pataikiusius „Brighton“ (3 tšk.) futbolininkus.

Į priekį „Brighton“ ekipa išsiveržė 40-ą minutę, kai Bruno Fernandesas neleistinai kliudė į baudos aikštelę įbėgusį Lamptey, o 11 metrų baudinį realizavo Nealas Maupay.

Visgi dar pirmame kėlinyje „Man United“ pavyko išlyginti rezultatą, kai 43-ią minutę po standartinės situacijos ir rikošeto į Lewiso Dunko koją kamuolys įskriejo į vartus (1-1).

52-ą minutę „Man United“ galėjo išsiveržti į priekį, tačiau Marcuso Rashfordo įvartis buvo anuliuotas dėl nuošalės.

Įvarčio kvapą užuodęs M.Rashfordas vos po trijų minučių „išmaudė“ varžovų gynybą ir puikiu smūgiu iš arti išvedė „Man United“ į priekį.

„Brighton“ ekipai fatališkai nesisekė pelnyti įvarčio. Nors jie šiose rungtynėse turėjo ne vieną puikią progą, tačiau net penkis sykius pataikė į vartų virpstą.

Kai jau atrodė, kad „Manchester United“ švęs pirmą pergalę šiame „Premier“ lygos sezone, paskutinę pridėto laiko minutę po Adamo Websterio perdavimo į baudos aikštele galva kamuolį į vartus nukreipė Solomonas Marchas (95').

Visgi tai nebuvo pabaiga ir teisėjas leido žaisti ilgiau. „Man United“ organizuojant vieną iš paskutinių atakų ir kamuolį nukreipus į baudos aikštelę, jį 97-ą minutę ranka palietė N.Maupay, o po VAR peržiūros teisėjai paskyrė 11 metrų baudinį.

Jį sėkmingai realizavo B.Fernandesas bei padovanojo „Man United“ neįtikėtiną pergalę.

„Man United“ ekipai prieš „Brighton“ tai buvo ketvirtoji pergalė iš eilės.