Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Burnley“ ir „Manchester United“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Raphaelis Varane'as 12-ąją minutę smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Paulis Pogba 18-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimesnės distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Man Utd“ ekipą į priekį 1:0. Prancūzas pasižymėjo „Premier" lygoje po 384 dienų pertraukos.

Jay Rodriguezas 47-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia varžovų gynyba pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą 1:1.

Cristiano Ronaldo 91-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

„Raudonųjų velnių“ vyriausiasis treneris Ralfas Rangnickas po mačo paaiškino, kodėl ryškiausia žvaigždė C. Ronaldo šiame susitikime pasirodė tik po atlikto keitimo antrajame kėlinyje.

„Šiose rungtynėse reikėjo atlikti daug sprinto, vaikytis kamuolį, dažnai kovoti dėl antrųjų kamuolių. Toks žaidimo stilius labiausiai tinka Edinsonui Cavani. Dėl šios priežasties jis buvo įtrauktas į komandos startinę sudėtį“, – savo sprendimą paaiškino strategas.

„Man Utd“ šiame susitikime atliko net 22 smūgius, tačiau iškovoti pergalės nepavyko. „Raudonieji velniai“ šiuo metu po 23 sužaistų rungtynių turi surinkę 39 taškus ir rikiuojasi penktoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje.