„Man Utd“ apmaudžiai neįveikė „Everton“

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Manchester United“ ir Liverpulio „Everton“ baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3:3.

Edinsonas Cavani 24-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Man Utd“ ekipą į priekį 1:0.

„Man Utd“ trumpais tiksliais perdavimais išdraskė varžovų gynybą, tačiau šios atakos smaigalyje atsidūrusio Fredo smūgiuotas kamuolys tikslo nepasiekė.

Bruno Fernandesas 45-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos padvigubino „Raudonųjų velnių“ pranašumą 2:0.

Dominicas Calvertas Lewinas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Abdoulaye Doucoure 49-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie varžovų vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartus sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

Jamesas Rodriguezas 52-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išlygino rungtynių rezultatą 2:2.

Scottas McTominay 70-ąją minutę tiksliu smūgiu galva dar kartą persvėrė rezultatą „Man Utd“ naudai 3:2.

Dominicas Calvertas-Lewinas 95-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus ir išplėšė dramatiškas lygiąsias 3:3.