Pirmąją pergalę Eurolygos turnyre pavyko iškovoti Martyno Gecevičiaus atstovaujamai Pirėjo „Olympiacos“ (1/1) ekipa, kuri A grupės mače namuose 81:74 (12:14, 14:23, 27:17,28:20) nugalėjo Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (0/2) komandą.

Svečiai per pirmąsias dvidešimt mačo minučių nuolat buvo priekyje ir laikė žaidimo gijas savo rankose. „Olympiacos“ persverti rezultatą pavyko tik trečiojo kėlinio pabaigoje (55:54). Vėliau rezultatas nuolat keitėsi tai vienos, tai kitos komandos naudai. Vis dėlto lemiamu momentu graikai išsiveržė į priekį, o po Martyno Gecevičiaus baudos metimų šeimininkai ketvirtojo kėlinio pabaigoje pirmavo 77:73.

„Olympacos“ pergalę dar įtvirtino G.Printezio dėjimas - 81:74.

Lietuvis per 24 minutes pelnė 13 taškų (dvitaškiai 1/1, tritaškiai 1/2, baudos 8/10), atkovojo vieną kamuolį, perėmė du kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir išprovokavo 6 pražangas.

Nugalėtojams Vassilis Spanoulis įmetė 22 taškus (7 rez. perd.), Georgios Printezis pridėjo 21 (7 atk. kam.), Kyle'as Hinesas - 10 taškų.

Pralaimėjusiems Thabo Sefolosha surinko 17 taškų (12 atk. kam.), Jamesas Gistas 14, Roko-Leni Ukičius - 13.