„Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygoje įvykusiame Londono derbyje 2:1 įveikė dešimtiese rungtyniauti likusius „Tottenham“ futbolininkus.

Erikas Lamela 33-ąją minutę pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė „Tottenham“ į priekį 1:0.

Martinas Odegaardas 44-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Alexandre‘as Lacazette‘as 64-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir persvėrė rezultatą „Arsenal“ naudai 2:1.

E.Lamela 76-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir „Tottenham“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.

Harry Kane‘as 83-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.