Lietuvos krepšinio lygos čempionate šeštadienį sužaisti trys mačai. Įdomiausia dvikova vyko Kėdainiuose. Ten vietos „Nevėžis“ nesugebėjo atsilaikyti prieš vis geriau rungtyniaujantį Klaipėdos „Neptūną“.

„Nevėžis“ pralaimėjo uostamiesčio ekipai rezultatu 67:79 (12:13, 20:18, 18:18, 17:30).

Abi komandos šeštadienio rungtynėse žaidė ne stipriausios sudėties. Klaipėdos ekipoje dėl traumos nežaidė Remigijus Trakimas, tuo tarpu „Nevėžyje“Mindaugas Sakalauskas.

Klaipėdiečiams jau antrajame kėlinyje po spurto 9:0 buvo įgiję 9 taškų pranašumą (21:12), tačiau laimėję 4 minučių atkarpą spurtu 12:4 kėdainiškiai sumažino savo atsilikimą iki 2 taškų, o baigiantis ketvirčiui jau minimaliu skirtumu priekyje buvo šeimininkai (32:31).

35-ąją mačo minutę Audrius Maneikis taiklia bauda buvo sumažinęs svečių atotrūkį iki 4 taškų (63:59), bet tada svečiai laimėjo tarpsnį 10:2 ir įgijo dviženklį pranašumą, kurio per likusias 2 minutes nebeišvaistė.

Ketvirtajame kėlinyje „Neptūno“ didvyriu tapo komandos kapitonas Vaidotas Pridotkas. Puolėjas vien per paskutines 10 minučių pelnė 14 iš 29 iš vis savo pelnytų taškų.

Po šios pergalės „Neptūnas“ pakilo į penktąją turnyrinės lentelės vietą. Prieš rungtynes abi komandos turėjo po penkias pergales, tačiau vienu laipteliu aukščiau buvo „Nevėžis“, kadangi pirmąjį mačą uostamiestyje kėdainiškiai laimėjo 80:73.

Per kitas rungtynes „Šiaulių“ krepšininkai išvykoje tik 5 taškų skirtumu 89:84 (21:30, 26:10, 18:17, 24:27) palaužė Kauno „Aiščių-Atleto“ komandą. Susitikimą kiek geriau pradėjo kauniečiai, kurie po pirmojo kėlinuko priekyje buvo 9 taškais. Kiek vėliau svečiai spurtavo 16:3 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Iki ilgosios pertraukos „Šiauliai“ savo persvarą padidino iki 7 taškų. Trečiojo ir ketvirtojo ketvirčių metu didelių pasikeitimų neįvyko. Užtikrintai žaidę šiauliečiai išsaugojo reikiamą rezultatą iki mačo pabaigos bei iškovojo pergalę.

Lengviausiai nuspėjamas mačas įvyko Marijampolėje. Ten Vilniaus „Lietuvos rytas“ sutriuškino „Arvi-Sūduvą“ rezultatu 102:70 (32:19, 28:17, 19:13, 23:21).