Gražiais epizodais savo sirgalius lepinęs Vilniaus „Rytas“ (14-1) iškovojo nesudėtingą pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Giedriaus Žibėno auklėtiniai namuose 106:75 (18:10, 26:21, 35:26, 27:20) susitvarkė su Prienų „Labas GAS“ (1-14) krepšininkais.

Tai buvo rezultatyviausias Vilniaus komandos mačas šį sezoną.

Į priekį nugalėtojus vedė nė vieno metimo neprametęs Tanneris Leissneris. Geriausias karjeros Lietuvoje rungtynes sužaidęs amerikietis pelnė 19 taškų.

Sostinės ekipa dviženklį pranašumą įgijo jau pirmojo kėlinio pabaigoje, kai spurtavo 8:0 ir atsiplėšė 18:8. Įpusėjus susitikimui komandas skyrė 13 taškų – 44:31.

Po pertraukos vilniečiai įjungė dar aukštesnę pavarą ir pradėjo varžovų triuškinimą – įpusėjus trečiajam kėliniui „Rytas“ jau buvo nutolęs 63:36.

Likęs rungtynių laikas buvo formalumas. Vilniaus klubas toliau užtikrintai kontroliavo situaciją ir nuskambėjus finalinei sirenai džiaugėsi eiline pergale.

„Rytas“: Tanneris Leissneris 19, Kennethas Smithas (8 rez. per.), Ivanas Buva ir Gytis Radzevičius po 15, Arnas Butkevičius 13, Maurice’as Ndouras 12 , Margiris Normantas (7 atk. kam., 8 rez. per.) ir Vaidas Kariniauskas po 6.

„Labas GAS“:  Jovanas Kljajičius 16, Tahjus Eaddy 14, Ivanas Perasovičius 11 (6 atk. kam.), Erikas Venskus 8, Ignas Sargiūnas 7.