Pirmose draugiškose rungtynėse tarp Turkijos ir Lietuvos vaikinų U-19 rinktinių užfiksuotos rezultatyvios lygiosios 2:2.

Tomo Ražanausko treniruojama rinktinė pirmoji įsiveržė į priekį. Po Kajaus Bičkos perdavimo 34 minutę turkų gynėjas nukreipė kamuolį į savus vartus. Varžovai prieš pat susitikimo pertrauką išlygino rezultatą.

Turkai įmušė dar vieną įvartį 63 minutę ir džiaugėsi persvara 12 minučių. Lietuviams dvikovos pabaigoje pavyko išlyginti rezultatą, Titui Buzui realizavus 11 metrų baudinį.

Atsakomoji Turkijos ir Lietuvos rinktinių dvikova Antalijoje įvyks vasario 18 dieną nuo 14:30 val.