Sekmadienį Vilniaus „Lietuvos rytas“ po itin atkaklios kovos svečiuose 87:85 (20:19, 21:32, 18:18, 28:16) palaužė Utenos „Juventus“. Šeimininkai porą kartų galėjo išplėšti pratęsimą, bet vilniečiai puikiai gynėsi, blokavę metimus.

Pirmasis kėlinys klostėsi permainingai. Po jo svečiai pirmavo 20:19.

„Juventus“ komfortiškiau jautėsi po antrojo ketvirčio – 51:41.

Vilniečiai antrojoje rungtynių dalyje vis sėlino prie varžovų, bet „Juventus“ oponentų per arti neprisileido.

Ketvirtajame kėlinyje iniciatyvos ėmėsi „Lietuvos ryto“ gynėjas Corey Fisheris. Amerikietis pelnė 12 taškų iš eilės ir sostinės krepšininkai rezultatą išlygino (82:82).

Galiausiai dvitaškį pataikė „Lietuvos ryto“ naujokas Tayloras Brownas (84:82). Į jį taikliu metimu su pražanga atsakė„Juventus“ legionierius Jamaras Diggsas (85:84).

Kitoje aikštės pusėje rezultatą baudos metimu išlygino T. Brownas (85:85).

Vėliau J. Diggsas prametė, o Gytis Sirutavičius pasikarščiavo ir prasižengė. T. Brownas realizavo abi baudas (87:85), tad „Juventus“ reikėjo rezultatyvios atakos. Šeimininkų išpuolio metu po bloką G. Sirutavičiui išrašė Drew Gordonas ir T. Brownas. J. Diggso metimas iš sunkios padėties buvo netaiklus.

Svečių gretose nerungtyniavo, kaip teigiama, susirgęs Artūras Gudaitis.

„Juventus“: Jamaras Diggsas 22 (5/8 tritaškių, 11 atkovotų kamuolių, 7 rezultatyvūs perdavimai), Vaidas Čepukaitis 14 (6/7 dvitaškių, 5 pražangos), Vytautas Šulskis 13 (7 atk. kam.), Dainius Šalenga 12, Gytis Sirutavičius 11.

„Lietuvos rytas“: Corey Fisheris 19, Jimmy Baronas 14 (5 rez. perd.),, Tayloras Brownas 13 (8 atk. kam., 6 išprovokuotos pražangos), Rokas Giedraitis 11.