Rumunijoje besibaigiančiame pasaulio jaunių (iki 18 metų) ledo ritulio čempionato II diviziono šešių komandų B grupės turnyre penktąją pergalę bei vienintelį kelialapį į I divizioną iškovojo Lietuvos rinktinė.

Sekmadienį lemiamoje dvikovoje Lietuvos jaunieji ledo ritulininkai 5:2 (1:1, 0:1, 4:0) nugalėjo Pietų Korėjos ekipą ir, surinkusi 15 taškų, antroje vietoje likusius korėjiečius aplenkė 4 taškais.

Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Povilas Verenis, po vieną - Karolis Nekraševičius ir Daumantas Karalevičius.

Trečioje vietoje su 8 taškais liko Kroatijos ekipa, 5:1 (2:0, 3:0, 0:1) nugalėjusi bendraamžius iš Serbijos, o ketvirtosios vietos likimas paaiškės Australijos ir Rumunijos rinktinių dvikovoje.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalė, pergalė po pratęsimo, pralaimėjimas po pratęsimo, pralaimėjimas, įvarčiai, taškai):

1. Lietuva 5 5 0 0 0 32:9 15
2. Pietų Korėja 5 3 1 0 1 27:14 11
3. Kroatija 5 2 0 2 1 24:19 8
4. Australija 4 0 2 0 2 13:21 4
5. Rumunija 4 1 0 0 3 11:25 3
6. Serbija 5 0 0 1 4 10:29 1