Lietuvos Lietuvos jauniai (iki 19 metų) pasaulio čempionatą Serbijoje pradėjo nesėkmingai. Pirmose A pogrupio rungtynėse po atkaklios ir permainingos kovos mūsiškiai rezultatu 82:85 turėjo pripažinti Prancūzijos rinktinės pranašumą.

Beveik visų rungtynių metu iniciatyva priklausė Prancūzijos komandai. Ketvirtajame kėlinuke prancūzai buvo priekyje 70:63, tačiau Lietuvos krepšininkai susitelkė ir likus žaisti mažiau nei minutę rezultatas tapo lygus 82:82. Varžovai pataikė tik vieną baudos metimą iš dviejų, o likus žaisti 9 sekundėms ataką užbaigtį bandęs Martynas Gecevičius prarado kamuolį, tuo tarpu prancūzų kontrataka baigėsi dėjimu iš viršaus. Likus žaisti 4 sekundes M.Gecevičius gavo perdavimą, tačiau metimas buvo itin sudėtingas ir tolimas, todėl tikslo nepasiekė.