12
Lietuviai Pasaulio taurės etape pateko tarp 10-ies stripriausiųjų

Kaune vykstančiame orientavimosi sporto kalnų dviračiais Pasaulio taurės finaliniame etape šiandien vyko ilgos trasos varžybos.

12

Kleboniškio ir Margavos miškuose nusidriekusiose trasose moterys turėjo 35,6 kilometro su 30 kontrolinių punktų, o vyrai - 42,9 kilometro su 43 kontroliniais punktais trasą.

Vyrų grupėje nugalėjo estas Lauri Malsroos, trasoje užtrukęs 2 val. 9 min 9 sek. Antrąją vietą iškovojo rusas Ruslan Gritsan (+3:09), o trečiąją – čekas Krystof Bogar (+5:03). Iš lietuvių aukščiausią vietą užėmė Jonas Maišelis, nuo nugalėtojo atsilikęs 9 min. 22 sek ir finišavęs 9-as.

Regimantas Kavaliauskas užėmė 23-ą (+16:49), Petras Andrašiūnas – 32-ą (+22:48), o Julius Juodišius – 43 vietą (+34:36). Šarūnas Dmukauskas nebaigė trasos, o Donatas Mickus buvo diskvalifikuotas.