Septintojoje pasaulio moterų korespondencinių šachmatų olimpiadoje Lietuvos rinktinė iškovojo sidabrą.

Nugalėjo Slovėnijos šachmatininkės, surinkusios 25 taškus iš 36 galimų. Nugalėtojos titulą gynusi Lietuvos rinktinė surinko 23,5 taško. Trečioji vieta atiteko varžybų favorite laikytai Vokietijos komandai. Ji surinko 23 taškus.

Toliau išsirikiavo Italijos, Čekijos, Rusijos, Rumunijos, Anglijos, Argentinos ir Kazachstano komandos.

Varžybos vyko nuo 2007 metų populiariausiu šiuo metu šachmatų ėjimų transmisijos būdu - per internetinį serverį. Finalinėse varžybose dalyvavo 10 komandų.

Lietuvos rinktinei Jelizaveta Potapova pelnė 7, Vilma Dambrauskaitė - 6,5, o Jurgita Dambrauskaitė ir Vineta Kveinys - po 5 taškus.